Služby

Hotelove-koberce / Služby

Podlahárske práce

Na položenie podlahových krytín doporučujeme a zabezpečujeme vlastných spoľahlivých podlahárov s odbornými znalosťami a niekoľkoročnými skúsenosťami.

Vymeranie priestoru

V prípade Vášho záujmu Vám môžeme zabezpečiť presné vymeranie priestorov, do ktorých by ste mali záujem podlahovú krytinu zakúpiť.

Koberce na objednávku

Vysoko kvalitné koberce vám v rôznom prevedení objednáme priamo u výrobcu v požadovanom rozmere s logom vašej firmy. Po doručení na prevádzku vás budú kontaktovať naši predajcovia.

Poradenstvo

Radi a ochotne vám na profesionálnej úrovni zodpovieme vaše otázky potrebné k výberu vhodnej krytiny. Prípadne Vám sami navrhneme možnosť vhodného riešenia na použitie krytiny pre danú miestnosť.

Kvalita vždy na prvom mieste!

Naša firma se okrem importu a predaja kvalitných podlahovín špecializuje na kompletné realizácie na kľúč. Nič pre nás nie je prekážkou, vďaka profesionalite našich zamestnancov. Sme schopný splniť akékoľvek priania zákazníka, čo se týka prevedenia montáže podlahovín. Sme plne sebestační a za kvalitu naších prác ručíme.

Neviete si rady s podlahou? Len sa opýtajte!

Naša firma vám zadarmo poskytne zameranie prostoru pre montáž aj odbornú analýzu pripravenosti podkladu. Radi vám tiež poradíme, aké druhy fixacií pri montáži použiť či aké druhy vyrovnávacích hmôt sú vhodné pre dokonalé vyriešenie nepripravenosti podkladu.

100% kvalita bez navýšenia ceny.

Práca cez víkend či mimo pracovnú dobu je pre nás samozrejmosť. Vďaka využívaniu nejmodernejších technologií sa nebojíme ani náročnéj úpravy podkladu, nivelácie či stierky sú bežnou súčasťou nášho profesného života. Štandardne realizujeme montáže kobercových štvorcov, kobercových rolí, laminátových podláh, drevených podláh. Používame výhradne ekologické fixácie a materiály od firmy Schönox. Lepidlá typu chemoprén sú už dnes proste nevyhovujúce!